50ZLJ56MT16.3X11
RubyconRubycon
50ZLJ56MT16.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZLJ56MT16.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZLJ56MT16.3X11.pdf2.50ZLJ56MT16.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZLJ56MT16.3X11
Številka dela 50ZLJ56MT16.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 699065 pcs Podatkovni list 1.50ZLJ56MT16.3X11.pdf2.50ZLJ56MT16.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1665-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 220 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF