6.3MH7100MEFCT56.3X7
RubyconRubycon
6.3MH7100MEFCT56.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3MH7100MEFCT56.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3MH7100MEFCT56.3X7.pdf2.6.3MH7100MEFCT56.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3MH7100MEFCT56.3X7
Številka dela 6.3MH7100MEFCT56.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 994478 pcs Podatkovni list 1.6.3MH7100MEFCT56.3X7.pdf2.6.3MH7100MEFCT56.3X7.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 77mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 92.4mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF