6.3SEV470M8X10.5
RubyconRubycon
6.3SEV470M8X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3SEV470M8X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.6.3SEV470M8X10.5.pdf2.6.3SEV470M8X10.5.pdf3.6.3SEV470M8X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3SEV470M8X10.5
Številka dela 6.3SEV470M8X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 456mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2486-2
6.3SEV470M8X10.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije Automotive