6.3SKV22M4X5.5
RubyconRubycon
6.3SKV22M4X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3SKV22M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.6.3SKV22M4X5.5.pdf2.6.3SKV22M4X5.5.pdf3.6.3SKV22M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3SKV22M4X5.5
Številka dela 6.3SKV22M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SKV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 34.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3115-2
6.3SKV22M4X5.5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose