6.3ZL5600MEFC16X20
RubyconRubycon
6.3ZL5600MEFC16X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ZL5600MEFC16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ZL5600MEFC16X20.pdf2.6.3ZL5600MEFC16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ZL5600MEFC16X20
Številka dela 6.3ZL5600MEFC16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128753 pcs Podatkovni list 1.6.3ZL5600MEFC16X20.pdf2.6.3ZL5600MEFC16X20.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.198A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-2910
6.3ZL5600MEFC16X20-ND
63ZL5600MEFC16X20
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 18 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose