6.3ZLH2700MEFC10X23
RubyconRubycon
6.3ZLH2700MEFC10X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ZLH2700MEFC10X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ZLH2700MEFC10X23.pdf2.6.3ZLH2700MEFC10X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ZLH2700MEFC10X23
Številka dela 6.3ZLH2700MEFC10X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265481 pcs Podatkovni list 1.6.3ZLH2700MEFC10X23.pdf2.6.3ZLH2700MEFC10X23.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.575A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3020
6.3ZLH2700MEFC10X23-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 18 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose