6.3ZLH8200MEFCGC16X25
RubyconRubycon
6.3ZLH8200MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ZLH8200MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ZLH8200MEFCGC16X25.pdf2.6.3ZLH8200MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ZLH8200MEFCGC16X25
Številka dela 6.3ZLH8200MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80468 pcs Podatkovni list 1.6.3ZLH8200MEFCGC16X25.pdf2.6.3ZLH8200MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.541A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 8200µF