6.3ZLJ1500M8X20
RubyconRubycon
6.3ZLJ1500M8X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ZLJ1500M8X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ZLJ1500M8X20.pdf2.6.3ZLJ1500M8X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ZLJ1500M8X20
Številka dela 6.3ZLJ1500M8X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338431 pcs Podatkovni list 1.6.3ZLJ1500M8X20.pdf2.6.3ZLJ1500M8X20.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1462
63ZLJ1500M8X20
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 41 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF