63MXC3300MEFCSN30X25
RubyconRubycon
63MXC3300MEFCSN30X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MXC3300MEFCSN30X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf2.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MXC3300MEFCSN30X25
Številka dela 63MXC3300MEFCSN30X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44143 pcs Podatkovni list 1.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf2.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.33A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6795A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-4224
63MXC3300MEFCSN30X25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose