63PFV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
63PFV10M6.3X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PFV10M6.3X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: 1.63PFV10M6.3X6.1.pdf2.63PFV10M6.3X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PFV10M6.3X6.1
Številka dela 63PFV10M6.3X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76575 pcs Podatkovni list 1.63PFV10M6.3X6.1.pdf2.63PFV10M6.3X6.1.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PFV
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3796-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm
natančen opis 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 10µF