63SGV330M16X21.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63SGV330M16X21.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SMD CAP
Podatkovni listi: 1.63SGV330M16X21.5.pdf2.63SGV330M16X21.5.pdf3.63SGV330M16X21.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63SGV330M16X21.5
Številka dela 63SGV330M16X21.5 Proizvajalec Rubycon
Opis SMD CAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 588mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive