63YXG560MEFCGC16X25
RubyconRubycon
63YXG560MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXG560MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXG560MEFCGC16X25.pdf2.63YXG560MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXG560MEFCGC16X25
Številka dela 63YXG560MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77982 pcs Podatkovni list 1.63YXG560MEFCGC16X25.pdf2.63YXG560MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 687.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.25A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 73 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose