63ZL1000MEFCGC18X31.5
RubyconRubycon
63ZL1000MEFCGC18X31.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZL1000MEFCGC18X31.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZL1000MEFCGC18X31.5.pdf2.63ZL1000MEFCGC18X31.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZL1000MEFCGC18X31.5
Številka dela 63ZL1000MEFCGC18X31.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60014 pcs Podatkovni list 1.63ZL1000MEFCGC18X31.5.pdf2.63ZL1000MEFCGC18X31.5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.962A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF