63ZL330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
63ZL330MEFC12.5X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZL330MEFC12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZL330MEFC12.5X25
Številka dela 63ZL330MEFC12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146694 pcs Podatkovni list 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.018A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 43 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF