63ZL82MEFC10X12.5
RubyconRubycon
63ZL82MEFC10X12.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZL82MEFC10X12.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZL82MEFC10X12.5.pdf2.63ZL82MEFC10X12.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZL82MEFC10X12.5
Številka dela 63ZL82MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344215 pcs Podatkovni list 1.63ZL82MEFC10X12.5.pdf2.63ZL82MEFC10X12.5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 342.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 150 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF