63ZLH150MEFCT78X20
RubyconRubycon
63ZLH150MEFCT78X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLH150MEFCT78X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZLH150MEFCT78X20.pdf2.63ZLH150MEFCT78X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLH150MEFCT78X20
Številka dela 63ZLH150MEFCT78X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302608 pcs Podatkovni list 1.63ZLH150MEFCT78X20.pdf2.63ZLH150MEFCT78X20.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 430.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF