63ZLH47MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
63ZLH47MEFCT16.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLH47MEFCT16.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZLH47MEFCT16.3X11.pdf2.63ZLH47MEFCT16.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLH47MEFCT16.3X11
Številka dela 63ZLH47MEFCT16.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 730320 pcs Podatkovni list 1.63ZLH47MEFCT16.3X11.pdf2.63ZLH47MEFCT16.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 139mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 350 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF