63ZLH820MEFCGC16X25
RubyconRubycon
63ZLH820MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ZLH820MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63ZLH820MEFCGC16X25.pdf2.63ZLH820MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ZLH820MEFCGC16X25
Številka dela 63ZLH820MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86387 pcs Podatkovni list 1.63ZLH820MEFCGC16X25.pdf2.63ZLH820MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.638A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 32 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF