6SW100MX
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6SW100MX
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 6SW100MX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6SW100MX
Številka dela 6SW100MX Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89418 pcs Podatkovni list 6SW100MX.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6SW180MX
6SW180MX
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Na zalogi: 92145 pcs
Prenesi: 6SW180MX.pdf
RFQ
RS61E330MCN1
RS61E330MCN1
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Na zalogi: 121394 pcs
Prenesi: RS61E330MCN1.pdf
RFQ
6SWZ150MR15
6SWZ150MR15
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Prenesi: 6SWZ150MR15.pdf
6SW100M
6SW100M
Opis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD