6SXB47MX
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6SXB47MX
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 6SXB47MX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6SXB47MX
Številka dela 6SXB47MX Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5474 pcs Podatkovni list 6SXB47MX.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SXB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100kHz
natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF