80MXC8200MEFC35X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80MXC8200MEFC35X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 1.80MXC8200MEFC35X50.pdf2.80MXC8200MEFC35X50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80MXC8200MEFC35X50
Številka dela 80MXC8200MEFC35X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14432 pcs Podatkovni list 1.80MXC8200MEFC35X50.pdf2.80MXC8200MEFC35X50.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.945A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 8200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 8200µF