80MXG1500MEFCSN20X30
RubyconRubycon
80MXG1500MEFCSN20X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80MXG1500MEFCSN20X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 1.80MXG1500MEFCSN20X30.pdf2.80MXG1500MEFCSN20X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80MXG1500MEFCSN20X30
Številka dela 80MXG1500MEFCSN20X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41668 pcs Podatkovni list 1.80MXG1500MEFCSN20X30.pdf2.80MXG1500MEFCSN20X30.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8285A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF