80MXG2200MEFCSN22X35
RubyconRubycon
80MXG2200MEFCSN22X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80MXG2200MEFCSN22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 1.80MXG2200MEFCSN22X35.pdf2.80MXG2200MEFCSN22X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80MXG2200MEFCSN22X35
Številka dela 80MXG2200MEFCSN22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64741 pcs Podatkovni list 1.80MXG2200MEFCSN22X35.pdf2.80MXG2200MEFCSN22X35.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.3345A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2868
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose