80ZLJ150M12.5X16
RubyconRubycon
80ZLJ150M12.5X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ150M12.5X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ150M12.5X16.pdf2.80ZLJ150M12.5X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ150M12.5X16
Številka dela 80ZLJ150M12.5X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114991 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ150M12.5X16.pdf2.80ZLJ150M12.5X16.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 715mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2365
80ZLJ150M12.5X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 110 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF