80ZLJ270M12.5X25
RubyconRubycon
80ZLJ270M12.5X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ270M12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ270M12.5X25.pdf2.80ZLJ270M12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ270M12.5X25
Številka dela 80ZLJ270M12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108531 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ270M12.5X25.pdf2.80ZLJ270M12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.105A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.21A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2368
80ZLJ270M12.5X25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 47 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF