SA64-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA64-E3/73 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA64-E3/73
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 64VWM 114VC DO204AC
Podatkovni listi: SA64-E3/73.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SA64-E3/73
Številka dela SA64-E3/73 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 64VWM 114VC DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5668 pcs Podatkovni list SA64-E3/73.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 71.1V
Napetost - razčlenitev (min) 64V Napetost - razčlenitev DO-204AC (DO-15)
Tip Zener Serija TransZorb®
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 500W Power - Peak Pulse 4.4A
Polarizacija DO-204AC, DO-15, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SA64-E3/73 Opis TVS DIODE 64VWM 114VC DO204AC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 114V Zmogljivost @ Pogostost -