SF14-0915M5UUA1
AVX Corp/Kyocera Corp
SF14-0915M5UUA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF14-0915M5UUA1
Proizvajalec / znamka: AVX Corp/Kyocera Corp
Opis izdelka FILTER SAW 915MHZ SMD
Podatkovni listi: SF14-0915M5UUA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF14-0915M5UUA1
Številka dela SF14-0915M5UUA1 Proizvajalec AVX Corp/Kyocera Corp
Opis FILTER SAW 915MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95694 pcs Podatkovni list SF14-0915M5UUA1.pdf
Nastavitev napetosti (VDC) 915MHz Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Serija SF, Kyocera RoHS Status Digi-Reel®
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 5-SMD, No Lead Druga imena 478-7033-6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca SF14-0915M5UUA1
Jakna (izolacijski material) 1.8dB Impedanca @ Pogostost 26MHz
Višina (maks.) 0.028" (0.70mm) Opis FILTER SAW 915MHZ SMD
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SF13M-TP
SF13M-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE 1A HSMA DO-214AC
Na zalogi: 3999 pcs
Prenesi: SF13M-TP.pdf
RFQ
SF13GHB0G
SF13GHB0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 150V 1A DO204AL
Na zalogi: 974269 pcs
Prenesi: SF13GHB0G.pdf
RFQ
SF13G R1G
SF13G R1G