GSE10-P4212
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GSE10-P4212
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SEN PHT M12 4-PIN BKT
Podatkovni listi:
Stanje zalog 619 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GSE10-P4212
Številka dela GSE10-P4212 Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT M12 4-PIN BKT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 619 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija G10
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 1574.803" (40m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
Druga imena 1065903 delovna temperatura -30°C ~ 60°C (TA)