GTB10-N4211
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTB10-N4211
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SEN PHT M12 4-PIN
Podatkovni listi:
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTB10-N4211
Številka dela GTB10-N4211 Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT M12 4-PIN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija G10
Metoda zaznavanja Proximity Razdalja zaznavanja 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija NPN
Druga imena 1065860 delovna temperatura -30°C ~ 60°C (TA)