IME18-12NPSZW2K
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IME18-12NPSZW2K
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SEN PROX SRT UNSHLD PNP NO CBL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IME18-12NPSZW2K
Številka dela IME18-12NPSZW2K Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SRT UNSHLD PNP NO CBL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1824 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Shielded Serija -
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.472" (12mm)
Frekvenca odziva 1kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
Vrsta izhoda PNP-NO, 3-Wire Druga imena 1040983
delovna temperatura -25°C ~ 75°C (TA) Material - telo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18