IQ40-40NNPKC0K
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IQ40-40NNPKC0K
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SEN PROX NPN COMP M12 SHRT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IQ40-40NNPKC0K
Številka dela IQ40-40NNPKC0K Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX NPN COMP M12 SHRT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1061 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Shielded Serija -
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 1.575" (40mm)
Frekvenca odziva 100Hz Paket / primer Module
Vrsta izhoda NPN-NC/NO, 4-Wire Druga imena 1071864
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (TA) Material - telo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Ingress Protection IP67, IP68, IP69K
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 1.575" (40mm) IP67, IP68, IP69K Module