MLSE-0300A2NP0
SICKSICK
MLSE-0300A2NP0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLSE-0300A2NP0
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka AGV SENSOR MLS 300MM
Podatkovni listi: MLSE-0300A2NP0.pdf
Stanje zalog 86 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLSE-0300A2NP0
Številka dela MLSE-0300A2NP0 Proizvajalec SICK
Opis AGV SENSOR MLS 300MM Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 86 pcs Podatkovni list MLSE-0300A2NP0.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 30 V Serija MLS
Metoda zaznavanja - Razdalja zaznavanja -
Odzivni čas - Izhodna konfiguracija -
Druga imena 1090688
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Izvor svetlobe -
Ingress Protection IP65, IP67, IP68 Metoda povezave Cable with Connector
Dolžina kabla 11.8" (300.00mm) Vrsta prilagajanja -