MPA-539THTP0
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPA-539THTP0
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SENSOR LIN 539MM CBL W/CONN
Podatkovni listi:
Stanje zalog 96 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPA-539THTP0
Številka dela MPA-539THTP0 Proizvajalec SICK
Opis SENSOR LIN 539MM CBL W/CONN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 96 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 15 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable with Connector
Tehnologija LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Izhodni signal -
Izhod 0 V ~ 10 V Druga imena 1059466
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Linearnost -
Linearni razpon 0 ~ 539.00mm (0 ~ 21.22") Za merjenje Linear Position