OD2-P120W60U2
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD2-P120W60U2
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SEN DISP 120MM +/- 60MM PNP
Podatkovni listi:
Stanje zalog 85 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD2-P120W60U2
Številka dela OD2-P120W60U2 Proizvajalec SICK
Opis SEN DISP 120MM +/- 60MM PNP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 85 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 12 ~ 24VDC Vizualno polje (min) -
Vizualno polje (maks.) - Tip 2D Laser Displacement Sensor
Sklop zaključka Cable Leads Serija OD Value
Tip senzorja - Stopnja skeniranja -
Resolucija - Druga imena 6036628
delovna temperatura -10°C ~ 40°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Izvor svetlobe -
Razdalja med montažo 60.0mm ~ 180.0mm Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof