WFM180-120N311
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WFM180-120N311
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka WFM FORK SENSOR
Podatkovni listi:
Stanje zalog 468 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WFM180-120N311
Številka dela WFM180-120N311 Proizvajalec SICK
Opis WFM FORK SENSOR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 468 pcs Podatkovni list
Serija WFM Metoda zaznavanja Optical Flag
Razdalja zaznavanja 7.087" (180mm) Odzivni čas 125µs
Paket / primer Module, Connector Izhodna konfiguracija NPN
Druga imena 6037839 delovna temperatura -10°C ~ 60°C (TA)
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
natančen opis Optical Sensor Optical Flag 7.087" (180mm) NPN Module, Connector