S-1112B29MC-L6OTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1112B29MC-L6OTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1112B29MC-L6OTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1112B29MC-L6OTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1112B29MC-L6OTFU
Številka dela S-1112B29MC-L6OTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185241 pcs Podatkovni list S-1112B29MC-L6OTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.26V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-1112
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1662-1231-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 90µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable