S-1112B43MC-L7CTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1112B43MC-L7CTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1112B43MC-L7CTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1112B43MC-L7CTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1112B43MC-L7CTFU
Številka dela S-1112B43MC-L7CTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199263 pcs Podatkovni list S-1112B43MC-L7CTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.26V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-1112
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 90µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA