S-1122B16MC-L8BTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B16MC-L8BTFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1122B16MC-L8BTFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.6V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1122B16MC-L8BTFG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1122B16MC-L8BTFG
Številka dela S-1122B16MC-L8BTFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 1.6V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186608 pcs Podatkovni list S-1122B16MC-L8BTFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-1122
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.6V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 90µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable