S-1122B19MC-L8ETFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B19MC-L8ETFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1122B19MC-L8ETFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.9V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1122B19MC-L8ETFU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-1122B19MC-L8ETFU
Številka dela S-1122B19MC-L8ETFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 1.9V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170809 pcs Podatkovni list S-1122B19MC-L8ETFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-1122
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 90µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA