S-1135B33-U5T1G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1135B33-U5T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1135B33-U5T1G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1135B33-U5T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1135B33-U5T1G
Številka dela S-1135B33-U5T1G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146680 pcs Podatkovni list S-1135B33-U5T1G.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija S-1135 Zaščitne lastnosti Over Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 65dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 65µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 300mA