S-1167B35-I6T2G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1167B35-I6T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1167B35-I6T2G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.5V 150MA SNT6A
Podatkovni listi: S-1167B35-I6T2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-1167B35-I6T2G
Številka dela S-1167B35-I6T2G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 3.5V 150MA SNT6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4080 pcs Podatkovni list S-1167B35-I6T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SNT-6A (H) Serija S-1167
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads PSRR 65dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 150mA SNT-6A (H)
Tok - Supply (Max) 16µA Trenutni - Quiescent (Iq) 900nA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable