S-11L10B33-I6T2U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-11L10B33-I6T2U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-11L10B33-I6T2U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT6A
Podatkovni listi: S-11L10B33-I6T2U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-11L10B33-I6T2U
Številka dela S-11L10B33-I6T2U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216864 pcs Podatkovni list S-11L10B33-I6T2U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.29V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 3.65V
Paket naprave za dobavitelja SNT-6A (H) Serija S-11L10B/D
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SNT-6A (H) Tok - Supply (Max) 16µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 900nA Trenutni - izhod 150mA