S-1200B26-I6T2U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1200B26-I6T2U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1200B26-I6T2U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.6V 150MA SNT6A
Podatkovni listi: S-1200B26-I6T2U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1200B26-I6T2U
Številka dela S-1200B26-I6T2U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.6V 150MA SNT6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163120 pcs Podatkovni list S-1200B26-I6T2U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SNT-6A (H) Serija S-1200
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1662-1417-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SNT-6A (H)
Tok - Supply (Max) 40µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable