S-1206B42-U3T1G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1206B42-U3T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1206B42-U3T1G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.2V 250MA SOT89-3
Podatkovni listi: S-1206B42-U3T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1206B42-U3T1G
Številka dela S-1206B42-U3T1G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.2V 250MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169268 pcs Podatkovni list S-1206B42-U3T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija S-1206
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 250mA SOT-89-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5µA Trenutni - izhod 250mA