S-1335A35-A4T2U3
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1335A35-A4T2U3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1335A35-A4T2U3
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.5V 0.15A HSNT-4
Podatkovni listi: S-1335A35-A4T2U3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1335A35-A4T2U3
Številka dela S-1335A35-A4T2U3 Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 3.5V 0.15A HSNT-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227456 pcs Podatkovni list S-1335A35-A4T2U3.pdf
Napetost / tok - izhod 1 - Napetost - Vhod Up to 5.5V
Napetost - razčlenitev HSNT-4-B Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Topologija regulatorja 150mA
Polarizacija 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 0.07V @ 100mA Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca S-1335A35-A4T2U3 Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.5V 150mA HSNT-4-B Opis IC REG LINEAR 3.5V 0.15A HSNT-4
Trenutni - izhod 3.5V Tok - meja (min) 1