S-1335E18-A4T2U3
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1335E18-A4T2U3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1335E18-A4T2U3
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA HSNT4-B
Podatkovni listi: S-1335E18-A4T2U3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-1335E18-A4T2U3
Številka dela S-1335E18-A4T2U3 Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA HSNT4-B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175527 pcs Podatkovni list S-1335E18-A4T2U3.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.14V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja HSNT-4-B Serija S-1335
Zaščitne lastnosti Overcurrent, Soft-Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA HSNT-4-B Tok - Supply (Max) 54µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA