S-1335L23-M5T1U3
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1335L23-M5T1U3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1335L23-M5T1U3
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-1335L23-M5T1U3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1335L23-M5T1U3
Številka dela S-1335L23-M5T1U3 Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201385 pcs Podatkovni list S-1335L23-M5T1U3.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.127V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-1335
Zaščitne lastnosti Overcurrent, Soft-Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 54µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA