S-13D1B1828-A6T2U3
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-13D1B1828-A6T2U3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-13D1B1828-A6T2U3
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LIN 1.8/2.8V HSNT6-B
Podatkovni listi: S-13D1B1828-A6T2U3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-13D1B1828-A6T2U3
Številka dela S-13D1B1828-A6T2U3 Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LIN 1.8/2.8V HSNT6-B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140028 pcs Podatkovni list S-13D1B1828-A6T2U3.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.19V @ 100mA, 0.13V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V, 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja HSNT-6-B Serija S-13D1
Zaščitne lastnosti Overcurrent, Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz), 72dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.8V, 2.8V 150mA HSNT-6-B Tok - Supply (Max) 116µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 58µA Trenutni - izhod 150mA