S-13R1D19-N4T1U3
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
SII Semiconductor Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-13R1D19-N4T1U3
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.9V 150MA SC82AB
Podatkovni listi: S-13R1D19-N4T1U3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-13R1D19-N4T1U3
Številka dela S-13R1D19-N4T1U3 Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 1.9V 150MA SC82AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167941 pcs Podatkovni list S-13R1D19-N4T1U3.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SC-82AB Serija S-13R1
Zaščitne lastnosti Overcurrent, Reverse Current, Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-82A, SOT-343 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 150mA SC-82AB Tok - Supply (Max) 9µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA