S-812C21BPI-C4BTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-812C21BPI-C4BTFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C21BPI-C4BTFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.1V 30MA SNT6A
Podatkovni listi: S-812C21BPI-C4BTFG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C21BPI-C4BTFG
Številka dela S-812C21BPI-C4BTFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.1V 30MA SNT6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5846 pcs Podatkovni list S-812C21BPI-C4BTFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.95V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SNT-6A (H) Serija S-812C
Zaščitne lastnosti Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 30mA SNT-6A (H)
Tok - Supply (Max) 1.6µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 30mA Nadzorne funkcije Enable